Yarden Aparthotel kolejny raz wyróżniony w Przewodniku Michelin

Już czwarty raz z rzędu, położony w sercu zabytkowego Krakowa Yarden Aparthotel znalazł się w prestiżowym gronie hoteli rekomendowanych przez Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2017”. W tegorocznej edycji publikacji wyróżnionych zostało łącznie 41 polskich obiektów: 27 z Krakowa oraz 14 z Warszawy.

Przewodnik Michelin opiniuje rynek gastronomiczny i hotelarski od ponad 100 lat. Obecność na stronach renomowanej publikacji jest szczególna, nie tylko ze względu na jej długoletnią tradycję, ale również dlatego, że jest to potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych usług. Symbol budynku, jaki przyznawany jest przez inspektorów Michelin nagrodzonym obiektom trafia do Yarden Aparthotel nieprzerwanie od 2014 roku.

Każde wyróżnienie cieszy, szczególnie te na miarę Michelin. Jest to dla nas dowód, iż trud, jaki wkładamy w codzienną pracę nie idzie na marne. I chociaż centrum naszych działań pozostają Goście, to wszelkie pozytywne rekomendacje są dla nas motywujące, podobnie jak sam system Przewodników Michelin. Coroczna weryfikacja inspektorów jeszcze mocniej mobilizuje nas do troski o jakość naszych usług – zdradza Paulina Murzańska, maganer Yarden Aparthotel.

Yarden Michellin 03

Inspektorzy Michelin kontrolują jakość obiektów rokrocznie. Rekomendacje publikowane w przewodniku od lat cieszą się uznaniem wśród turystów oraz gości, przede wszystkim dlatego, iż kryteria oceny inspektorów są takie same na całym świecie. Jest to gwarancja standardu i jakości wskazanych miejsc. Możemy być pewni, iż obiekty z taką samą liczbą odznaczeń w Europie oraz w zupełnie innej części globu oferują obsługę na tym samym poziomie.

Wyróżniony Yarden Aparthotel jest jednym z pięciu obiektów działających w obrębie grupy Artery Hotels. O jego wyjątkowych walorach decyduje nie tylko wysoki standard, ale również zlokalizowany na dziedzińcu dwóch dziewiętnastowiecznych kamienic malowniczy ogród. Czyni on z Yarden prawdziwą zieloną wyspę w centrum miasta.

pokój yarden01

Już sama nazwa naszego obiektu nawiązuje do urokliwego ogrodu, położonego na tyłach budynku, w którym się mieści. Pochodzi ona od połączenia angielskich słów „yard” oraz „garden” – tłumaczy maganer Yarden Aparthotel, Paulina Murzańska. – Po intensywnym dniu spędzonym na odkrywaniu uroków miasta nasi Goście mogą odpoczywać w zaciszu zieleni. Charakterystyczne elementy ogrodu przenieśliśmy także do wnętrza. Ściany zdobią wizerunki ptaków, klosze lamp imitują ptasie gniazda, a zielona wykładzina trawę. Dzięki temu udało nam się uzyskać wyjątkowy klimat naszego aparthotelu, który przypadł do gustu również inspektorom Michelin – dodaje Paulina Murzańska.

rowery yarden02

Tegoroczna edycja przewodnika „Main Cities od Europe” opisuje łącznie więcej niż 2 330 restauracji oraz 980 hoteli z 44 największych europejskich miast. Roczna sprzedaż przewodników i map Michelin dostępnych w ponad 90 krajach świata sięga 20 milionów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s