Nowy specjalista ds. rezerwacji grupowych i korporacyjnych

Do naszego zespołu na stanowisko specjalisty ds. rezerwacji grupowych i korporacyjnych dołączyła Anna Bęben. W ten sposób chcemy lepiej odpowiadać na potrzeby gości z różnych segmentów w obrębie wszystkich obiektów Artery Hotels.

Rekrutacja specjalisty odpowiedzialnego za współpracę ze zorganizowanymi grupami turystów oraz klientami korporacyjnymi jest naturalnym etapem rozwoju naszej grupy hotelowej. Otwierając się na inny niż dominujący dotychczas segment gości chcemy mocniej wykorzystać potencjał obiektów zrzeszonych w naszej grupie –W ofercie naszych aparthoteli i apartamentów znajdują się pokoje zróżnicowane pod względem rozmiaru oraz standardu, dzięki czemu możemy lepiej dostosować ofertę do wymagań oraz możliwości finansowych gości– zapewnia Mateusz Stępień, manager grupy Artery Hotels. –Doskonała lokalizacja naszych obiektów, położonych nie tylko w pobliżu największych krakowskich atrakcji turystycznych, ale również w niewielkiej odległości od siebie daje nam ogromną elastyczność dla rezerwacji grupowych. W jednym aparthotelu możemy równocześnie ugościć nawet ponad 100 osób- dodaje.

Otwieramy się mocniej nie tylko na turystów grupowych, ale również biznesowych. –Kraków to dynamicznie rozwijający się ośrodek konferencyjny i biznesowy. Doskonale rozumiemy, iż klienci korporacyjni to zupełnie inny typ gości. Jesteśmy przekonani, iż osoba odpowiedzialna za rezerwacje korporacyjne zagwarantuje szybką i komfortową obsługę oraz pozwoli lepiej dopasować elementy naszej oferty do wymagań turystów biznesowych– mówi Mateusz Stępień.

Anna Bęben zdobywała doświadczenie zarządzając rezerwacjami grupowymi w krakowskich hotelach oraz hostelach. Pełniła ona m.in. funkcję Group Managera w Good Bye Lenin Hostels. W Artery Hotels odpowiedzialna będzie za rezerwacje grupowe i korporacyjne, w tym za kontakt z klientem i tworzenie dedykowanych ofert.

Z Anną skontaktować się można telefonicznie pod numerem: +48 733 464 404 oraz mailowo: a.beben@arteryhotels.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s