Czwarte urodziny Yarden Aparthotel

13 czerwca przypadają czwarte urodziny Yarden Aparthotel. Dokładnie cztery lata temu, 13 czerwca 2013 roku zameldowani zostali pierwsi goście naszego aparthotelu przy ulicy Długiej 35. Przez te wszystkie lata historię Yardena współtworzyło blisko 44 322 tysięcy Gości. Zrealizowaliśmy łącznie 23712 rezerwacji, które złożyły się na 115 494 noclegów.

urodziny yarden

Liczby te stanowią potwierdzenie, iż Yarden Aparthotel to miejsce pełne wyjątkowych doświadczeń. A jak pierwszy dzień wspomina managerka obiektu, Paulina Murzańska?

– 13 czerwca 2013 był stresującym dniem dla wszystkich osób zaangażowanych w otwarcie hotelu. Yarden był dla nas pierwszym tak dużym przedsięwzięciem, w które włożyliśmy ogromne pokłady pracy i całe nasze serca. Trud ten nie poszedł na marne, a zadowoleni Goście często do nas wracają.

Trudno zliczyć z iloma osobami łączą nas przeróżne historie. Dobre, złe, zabawne, intrygujące i zaskakujące. Tak naprawdę, każdy gość jest dla nas wyzwaniem, dlatego nauczyliśmy się do każdego podchodzić indywidualnie. Nigdy nie zamykamy się w ramach procedur, lecz jesteśmy gotowi spełnić nawet najbardziej niestandardowe prośby naszych Gości.

 

Historię aparthotelu przy ulicy Długiej tworzą nie tylko odwiedzający go Goście, ale także ludzie, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby Yarden był miejscem wyjątkowym.

-Yarden, to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia robią co w ich mocy, aby zapewnić Gościom jak najlepszą obsługę oraz atmosferę. Dla nas wszystkich największą nagrodą jest zadowolenie Gości, ponieważ jest to wyznacznik tego, że dobrze wykonaliśmy swoje zadanie. Wierzę w to, że pozytywna atmosfera panująca wśród naszego zespołu udziela się również naszym Gościom, co skraca dystans i sprawia, że z dala od domu, czują się niemal jak u siebie- zapewnia Paulina Murzańska. 

 

W tym wyjątkowym  dniu w imieniu całego zespołu Artery, a przede wszystkim Yarden Aparhotel chcemy podziękować wszystkim za te wyjątkowe 4 lata!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s